ROZŠÍRENÉ VYHĽADÁVANIE

Tvorivé dielne

Blog o tom čo sa deje v našom tvorivom živote, čo si myslíme, prečo robíme to čo robíme a o našich tvorivých dielničkach.

Veľkonočné Páračky

V marci pred Veľkou nocou sme sa zišli na Páračkách zas, teraz rovno dvakrát. Témou týchto dielničiek bolo zdobenie veľkonočných vajíčok. S Lenkou sme si prichystali viacero techník, zberali sme rôzne námety a materiály. Všetci museli vyfukovať vajíčka :) Na začiatku mesiaca sme sa zišli a skúšali zdobiť. Tak sa nám to zapáčilo, že sme si proste museli dať repete..

Pred 72 mesiacmi / Rony
Valentínske Páračky

Valentínske Páračky započali tradíciu "páračiek" u nás. V ženskom kruhu (ale nie je to pravidlom) sa schádzame, aby sme sa postretali a spolu dačo vytvorili. Výsledok, precíznosť, ani technika nie sú dôležité, i keď sa snažíme rozvíjať našu tvorivosť, zručnosť a kreativitu. Dôležitejší je čas takto strávený a spoločnosť príjemných ľudí, spriaznených duší. Naše rozhovory, dobré rady a prítomnosť obohacuje a lieči nielen nás... ;)

Pred 74 mesiacmi / Rony
Septembrové Machulenie

V jeden septembrový sviatok sme si spravili spoločný tvorivý deň. Vytiahli sme všetko naše náčinie a rôzne materiály, napiekli dobroty a pozvali pár kamarátov. Počasie sa tiež podarilo objednať, tak sme si mohli vychutnať pomaly odchádzajúce leto ešte na našom dvore. Podarilo sa nám kadečo vytvoriť, alebo aspoň začať, odskúšali sme si rôzne techniky. Strávili sme spolu pekný a veľmi podnetný deň.

Pred 79 mesiacmi / Rony
Záhradná dielňa

Niekto chodí na záhradu pracovať, iný oddychovať. My sme v jednu krásnu júnovú nedeľu tieto dve činnosti spojili dohromady a užili sme si tvorivú záhradnú dielňu.

Pred 105 mesiacmi / Darinka